Тематика журналу
Метою журналу «Psychology Travelogs» є оприлюднення результатів наукових розвідок у сфері психології; популяризація новітніх досягнень та обмін передовим досвідом з актуальних питань теоретичної та прикладної психологічної науки
Ця мета визначає основні завдання:
– сприяти створенню відкритого інформаційного середовища, що забезпечує взаємодію між провідними фахівцями та молодими вченими в галузі психологічних наук;
– активізувати розвиток міжнародного співтовариства фахівців в області теорії та практики досліджень психологічної науки;
–популяризувати результати дисертаційних досліджень в галузі психологічних наук та забезпечувати оперативний та зручний доступ до них для всіх зацікавлених осіб;
–надавати дискусійну платформу для науковців, психологів-практиків щодо пошуку нових моделей та механізмів їх вирішення.
– розширювати зв’язки Хмельницького національного університету з науковими та освітніми спільнотами.
Політика відкритого доступу
Журнал « Psyсhology Travelogs» дотримується політики відкритого доступу (Open Access). Це означає, що весь вміст знаходиться у вільному доступі та є безкоштовним для користувачів або їхніх організацій. Усі статті розміщуються безстроково та безкоштовно відразу після виходу номера. Повнотекстовий доступ в режимі реального часу до наукових статей журналу представлений на офіційному сайті журналу у розділі Архіви.
Це відповідає визначенню відкритого доступу від BOAI (Будапештська ініціатива відкритого доступу). Ліцензійна політика журналу сумісна з переважною більшістю політик відкритого доступу та архівування матеріалів.
Журнал «Psyсhology Travelogs» працює за ліцензією Creative Commons Attribution International CC-BY. Це дозволяє читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати, цитувати або посилатися на повний текст статті в цьому журналі.
Редакційна колегія журналу приймає до публікації тільки оригінальні матеріали, статті, які не були опубліковані раніше і не подавалися для публікації в інші журнали.
Для забезпечення принципів академічної доброчесності застосовується програмне забезпечення для виявлення текстових запозичень у представлених рукописах Unicheck. Рукописи, в яких виявили плагіат чи текстові запозичення без посилань на першоджерело, відхиляються редакційною колегією до опублікування статті у журналі. Відсоток плагіату розраховується програмним забезпеченням, а також оцінюється редакційною колегією.
Автори несуть відповідальність за отримання дозволу на авторське право для відтворення ілюстрацій, таблиць, малюнків, взятих у інших авторів та/або джерел. Дозвіл повинен бути розміщений внизу під кожним елементом.